Thursday, April 16, 2009

Aise! Kama Bongo!



Inaelekea huko ni kama bongo, sheria mfukoni. Mtu kama huyu anaruhusiwa vipi kupita barabarani?


2 comments:

  1. Hii kushinda hata bongo tena mwanmke huyo, yetu macho tu.

    ReplyDelete
  2. Hii kushinda hata bongo tena mwanamke huyo, yetu macho tu.

    ReplyDelete

This blog gives information about accidents-vehicles,motorcycles,bycycles etc,also highlights the suffering of those involved in various accidents. It gives counselling to the accidents victims and information as to where they can get assistance be it legal or humanitarian.
Health blogs
eXTReMe Tracker