Wednesday, April 1, 2009

Du! Sasa hii kali!

Huyu mwendesha baiskeli alikutwa maeneo ya Kigoma, sijui wadau mnasemaje. Mimi nafikiri ingekuwa halali kwa Askari wa usalama barabarani kumtia nguvuni huyu bwana.

No comments:

Post a Comment

This blog gives information about accidents-vehicles,motorcycles,bycycles etc,also highlights the suffering of those involved in various accidents. It gives counselling to the accidents victims and information as to where they can get assistance be it legal or humanitarian.
Health blogs
eXTReMe Tracker